Повернутися до звичайного режиму

Директор

Тахтаулова Олена Олександрівна. Учитель історії, має вищу кваліфікаційну категорію, педегогічне звання "старший учитель". Має глибоку теоретичну підготовку і працює на високому науково-методичному рівні. Значну у вагу приділяє втіленню іноваційних технологій у навчально-виховний процес, сприяє участі закладу в експериментальних проектах.

Заступники директора з навчально-виховної роботи

/Files/photogallery/128s__vu_Косиченко І.Г.=128s-010$=S1_F3D_9422_resize.JPG

Косиченко Ірина Генадіївна. Працює в школі на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи. Учитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання "старший учитель". Досконально володіє ефективними формами та методами організації навчально-виховного процесу.

/Files/images/ld.JPGБадьорна Людмила Дмитрівна. Працює в школі на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи (наказ № 19-к від 11.01.2012 року). Учитель української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, "старший учитель".

/Files/images/Аня.jpg

Мартинова Ганна Володимирівна. Працює в школі на посаді заступника директора з виховної роботи (наказ № 47-к від 29.08.2016 року). Учитель біології, має вищу кваліфікаційну категорію.