Виконуючи Указ Президента України від 02.06.1996 р. № 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.96р. № 1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти», з метою виховання ділової культури, учні школи повинні з’являтися до школи у формі, яка є обов’язковою.
Шкільна форма учня має встановлений зразок, затверджений протоколом спільного засідання педагогічної ради, батьківського комітету та Ради учнівського самоврядування от 25.08.2007 року.

Щоденний одяг для занять :

для учнів 1-11 класів :
діловий костюм: піджак чорного кольору,
сорочка біла або однотонна світлого кольору ,
туфлі (не кросівки).

Зміни, які допускаються взимку, при низькій температурі:

Легкий светр (гольф) під жакет,
жилет (на блузу під піджак).

Зміни, які допускаються влітку при високій температурі:

Блуза з коротким рукавом (не футболка) без жакета,
літні відкриті туфлі.

Важливо:

Шкільна форма має бути бездоганно випрана та випрасувана.

Учні 1- 11 класів повинні мати в школі змінне взуття.

Воно має бути чистим. Учень повинен мати чисту носову хустинку, гребінець. Учень зобов’язаний слідкувати за чистотою тіла, рук, зубів, носа, вух. У другій половині дня (під час роботи групи подовженого дня) для 1-5 класів дозволяється зміна ділового одягу на одяг довільно спортивного стилю.

Категорично не дозволяється:

- вживання нецензурних слів.

- у школі категорично забороняється палити.