Про випуск учнів 11-х класів

ХАРКІВСЬКА Харьковская

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА общеобразовательная школа

І-ІІІ СТУПЕНІВ № 128 І-ІІІ ступеней № 128

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Харьковского городского совета

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Харьковской Области

НАКАЗ

27.05.2016 № 38-у

Про випуск учнів 11-х класів

Харківської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 128

Харківської міської ради

Харківської області

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації, за рішенням педагогічної ради (протокол від 27.05.2016 № 05)

НАКАЗУЮ:

1. Вважати випущеними з 11-А клас – 31 учня навчального закладу:

  1. Багірову Зейнаб Іса кизи
  2. Гришину Владиславу Максимівну
  3. Дзюбинську Ольгу Костянтинівну
  4. Дідковського Едуарда Олександровича
  5. Єрьоміну Вікторію Дмитрівну
  6. Житник Катерину Володимирівну
  7. Заколодяжну Вікторію Владиславівну
  8. Калинюк Оксану Андріївну
  9. Кладько Ганну Володимирівну
  10. Кравченко Поліну Олексіївну
  11. Ле Тхі Тху Ха
  12. Літвіна Артура Ігоровича
  13. Лук’яненка Юрія Віталійовича
  14. Мешалкіну Аліну Віталіївну
  15. Мітіну Тетяну Олексіївну
  16. Пономарьову Катерину Сергіївну
  17. Равашлеха Хішама Кадімовича
  18. Разно Марію Вадимівну
  19. Садкового Владислава Олександровича
  20. Самка Артема Владиславовича
  21. Скрипник Анну Ігорівну
  22. Скидан Поліну Юріївну
  23. Сорочинську Владлену Миколаївну
  24. Цецему Марію Андріївну
  25. Чан Хаонг Шон
  26. Черкашину Вероніку Борисівну
  27. Четверікову Анастасію Дмитрівну
  28. Ширяєва Дениса Дмитровича
  29. Щербакову Інну Віталіївну
  30. Юрченко Анастасію Олексіївну
  31. Юхименка Максиміліана Сергійовича

2. Класному керівнику 11-А класу Сидоренко О.В. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

27.05.2016

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Косиченко І.Г. оприлюднити відповідне рішення педагогічної ради на офіційному веб-сайті загальноосвітнього навчального закладу.

Упродовж п’яти робочих днів з дати прийняття

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор ХЗОШ № 128 О.О. Тахтаулова

Протокол № 6

засідання педагогічної ради Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128

Харківської міської ради Харківської області

від 27 травня 2016 року

Голова педагогічної ради Тахтаулова О.О.

Секретар Косиченко І.Г.

Присутні: 42

Відсутні: -

Порядок денний:

  1. Про переведення учнів 1-8-х, 10-х класів до наступного класу.

(Доповідач Косиченко І.Г., заступник директора з НВР)

СЛУХАЛИ:

Косиченко І.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що на виконання ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації (для випускників початкової школи) перевести учнів 1-8-х, 10-х класів до наступного класу:

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Перевести до наступних класів таких учнів 1-8-х, 10-х класів:

З 1-А класу до 2-А класу 29 учнів:

  1. Веліт Вероніку Сергіївну
  2. Гевондян Карину Арманівну
  3. Гламазду Марію Денисівну
  4. Григоренка Артема Олександровича
  5. Грищенко Анну Сергіївну
  6. Ізіменка Кирила Костянтиновича
  7. Калініченко Аріну Євгенівну
  8. Комлач Вероніку Олександрівну
  9. Коноплю Тимура Вячеславовича
  10. Коротуна Микиту Павловича
  11. Малєєву Владиславу Андріївну
  12. Мілову Поліну Дмитрівну
  13. Міхіну Ауріку Артемівну
  14. Мороз Анастасію Євгенівну
  15. Москальця Максима Анатолійовича
  16. Ослама Івана Віталійовича
  17. Пашковського Єгора Олеговича
  18. Пащенко Анастасію Євгеніївну
  19. Півєнь Христину Олександрівну
  20. Пікаліна Данила Вадимовича
  21. Петриченко Дарину Віталіївну
  22. Приступу Артема Андрійовича
  23. Склярову Златославу Ігорівну
  24. Скорик Діану Артурівну
  25. Тєбенєву Мілену Андріївну
  26. Тертишнікова Володимира Ігоровича
  27. Торовця Нікіту Андрійовича
  28. Шеремета Михайла Сергійовича
  29. Чепурнову Анастасію Вікторівну

З 1-Б класу до 2-Б класу 28 учнів:

  1. Булатову Яніну Олександрівну
  2. Басович Ангеліну Андріївну
  3. Грозну Ніколь Максимівну
  4. Джумаєва Руслана Базаовича
  5. Задорожнюка Артема Костянтиновича
  6. Івченко Софію Георгіївну
  7. Іноземцева Михайла Олександровича
  8. Іщєнко Марину Володимирівну
  9. Корчагіна Ярослава Володимировича
  10. Локайчук Дар`ю Андріївну
  11. Мешалкіну Анастасію Віталіївну
  12. Мігуліну Руслану Артемівну
  13. Мотиріну Олександру Костянтинівну
  14. Нарикіну Марію Андріївну
  15. Нассан Софію Дмитрівну
  16. Ніжніка Данилу Тимофійовича
  17. Орел Розалію Сергіївну
  18. Останіна Матвія Володимировича
  19. Павлюченка Андрія Станіславовича
  20. Полянську Христину Геннадіївну
  21. Рудницького Данилу Михайловича
  22. Свіріденко Евеліну Ігорівну
  23. Співак Ірину Олексіївну
  24. Столярову Кароліну Віталіївну
  25. Теленченка Микиту Володимировича
  26. Цепковського Андрія Олександровича
  27. Швидкого Нікіту Олександровича
  28. Шевчука Артема Андрійовича

З 1-В класу до 2-В класу 30 учнів:

  1. Аль Хатіба Мохамада Ель дар Ануаровича
  2. Антонік Анну Олександрівну
  3. Балабіну Кристину Ігорівну
  4. Буколова Андрія Володимировича
  5. Борщ Олену Сергіївну
  6. Ващенка Артема Денисовича
  7. Гапона Владислава Максимовича
  8. Григоренка- Большова Нікіту Сергійовичу
  9. Джурабаєву Мусліму Шерзодівну
  10. Кузьменка Микиту Андрійовича
  11. Кулієва Иляса Атамурадовича
  12. Куніцина Миколу Михайловича
  13. Лютову Світлану Сергіївну
  14. Меткалова Ярослава Романовича
  15. Мішина Ігора Вікторовича
  16. Несторенко Анастасію Дмитрівну
  17. Панченко Юлію Сергіївну
  18. Піскун Катерину Олександрівну
  19. Полякова Арсена Олексійовича
  20. Пустовіт Дар’ю Дем’янівну
  21. Разна Дмитра Вадимовича
  22. Рожкова Данііла Вячеславовича
  23. Савченко Дарину Віталіївну
  24. Світличну Поліну Володимирівну
  25. Серебрякову Марію Айсел Насимівну
  26. Сивак Маріанну Анатоліївну
  27. Стрижака Радомира Романовича
  28. Філіпенка Кіріла Олеговича
  29. Фурсова Павла Сергійовича
  30. Шерстюка Іллю Валерійовича

З 1-Г класу до 2-Г класу 28 учнів:

  1. Безсонову Вероніку Вікторівну
  2. Бена Айеда Назара Ясіновича
  3. Галіщеву Катерину Сергіївну
  4. Деркач Іванну Андріївну
  5. Долю Олександру Андріївну
  6. Дудіна Олександра Олександровича
  7. Івахно Діану Вікторівну
  8. Карпенко Поліну Олександрівну
  9. Кіндякова Данилу Володимировича
  10. Кравчук Ксенію Вадимівну
  11. Кузьменка Вадима Олексійовича
  12. Мамадназарбекову Манзуму Міразізівну
  13. Мамадназарбекову Фірузу Міразізівну
  14. Марченка В`ячеслава Дмитровича
  15. Мірошніченко Діану Олександрівну
  16. Петрова Андрія Богдановича
  17. Руденького Едуарда Олексійовича
  18. Семенченка Тимура Андрійовича
  19. Сесьолкіна Єгора Максимовича
  20. Українця Дмитра Володимировича
  21. Феденченко Анну Станіславівну
  22. Цибу Кирила Євгенійовича
  23. Черняка Гліба Вячеславовича
  24. Чонку Аліну Іванівну
  25. Чуприну Олексія Каримовича
  26. Шевченка Дмитра Павловича
  27. Шовкун Дар`ю Михайлівну
  28. Ярошека Максима Володимировича

З 2-А класу до 3-А класу 32 учня:

  1. Алексєєнко Вікторію Володимирівну
  2. Андрєєва Веніаміна Сергійовича
  3. Басову Софію Дмитрівну
  4. Беседіна Максима Олександровича
  5. Білогурову Катерину Андріївну
  6. Варьонова Данііла Андрійовича
  7. Васильєву Дар’ю Євгенівну
  8. Глібова Максима Олексійовича
  9. Іванова Едуарда Дмитровича
  10. Казакова Ксенія Вікторівна
  11. Капустіна Олександра Михайловича
  12. Качаненко Анастасію Віталіївну
  13. Коршикову Марію Юріївну
  14. Кузьміну Дар’ю Олександрівну
  15. Лещенко Уляну Русланівну
  16. Лє Тієн Хинг
  17. Мікішева Данила Віталійовича
  18. Нгуєн Кім Бач
  19. Обуховську Валерію Миколаївну
  20. Петрушенка Нікіту Валентиновича
  21. Пустового Михайла Сергійовича
  22. Реуцьку Ілону Ігорівну
  23. Русіну Ольгу Ігорівну
  24. Старцева Владислава Сергійовича
  25. Слободяник Єву Костянтинівну
  26. Солдатова Іллю Павловича
  27. Терещенка Антона Євгенійовича
  28. Тимошенка Павла Костянтиновича
  29. Халімову Шахнозу Махмадуллоївну
  30. Харкевич Вероніку Іванівну
  31. Шапіренко Єлизавету Володимирівну
  32. Шепель Владиславу Віталіївну

З 2-Б класу до 3-Б класу 27 учнів:

  1. Акімова Андрія Валерійовича
  2. Артюхову Тетяну Юріївну
  3. Астапєєва Данила Миколайовича
  4. Белугу Клима Андрійовича
  5. Бурейка Юрія Юрійовича
  6. Вельму Олександру Володимирівну
  7. Глітка Андрія Івановича
  8. Грінченка Гліба Олексійовича
  9. Дубовика Дениса Станіславовича
  10. Затулу Єлизавету Марківну
  11. Золотарьова Кирила Валентиновича
  12. Зуєва Олександра Олександровича
  13. Іваненко Ангеліну Артемівну
  14. Кулик Діану Миколаївну
  15. Лазарєву Діану Артемівну
  16. Москаленко Анну Романівну
  17. Новікова Миколу Олександровича
  18. Ольховську Анастасію Володимирівну
  19. Офолету Мір`ям Даніелівну
  20. Попову Софію Олегівну
  21. Редько Тінатіну Костянтинівну
  22. Русіна Олега Ігоровича
  23. Смолянова Геннадія Олександровича
  24. Стрижак Дарину Ярославівну
  25. Фунг Артема Фаб`єновича
  26. Хейдаєтулах Раяну
  27. Черкашину Анастасію Максимівну

З 2-В класу до 3-В класу 29 учнів:

  1. Аках Неллю Марінус
  2. Багрова Олександра Романовича
  3. Бердієву Фатіму Атачонівну
  4. Васюту Альону Русланівну
  5. Вольченка Андрія Олександровича
  6. Давидовського Гліба Андрійовича
  7. Джуртурбаєва Арсена Зауровича
  8. Деркача Єгора Олександровича
  9. Іванова Івана Андрійовича
  10. Ісаєва Руслана Сергійовича
  11. Кімлик Анастасію Андріївну
  12. Кісельову Валерію Максимівну
  13. Мамедову Сахібу Заур кизи
  14. Морозова Олексія Ігоровича
  15. Москальова Кирила Олександровича
  16. Мотиріна Миколу Костянтиновича
  17. Оквару Фінісію
  18. Писарева Арсенія Борисовича
  19. Погонець Олександру Євгенівну
  20. Подгорного Владислава Володимировича
  21. Попову Анну Сергіївну
  22. Прімкулова Сердара Нуріддіновича
  23. Савенкова Станіслава Юрійовича
  24. Сєвідову Аріну Віталіївну
  25. Синюгіну Ганну Юріївну
  26. Сусли Іллі Олександровича
  27. Худякова Данилу Георгійовича
  28. Шаповалова Руслана Івановича
  29. Щипелєву Дар’ю Станіславівну

З 3-А класу до 4-А класу 29 учнів:

  1. Алі Нірузу Разанівну
  2. Баландіна Максима Євгенійовича
  3. Головка Єгора Дмитровича
  4. Городіліну Олександру Олександрівну
  5. Дегтярьова Дмитра Артемовича
  6. Дяченка Єгора Андрійовича
  7. Іванова Артема Дмитровича
  8. Квашу Михайла Сергійовича
  9. Клименко Анну Олександрівну
  10. Кочуріну Аміру Фегмівну
  11. Лаврова Олександра Юрійовича
  12. Лазарєва Данііла Валентиновича
  13. Лисенко Марію Олександрівну
  14. Майбороду Сергія Віталійовича
  15. Малихіну Альбіну Миколаївну
  16. Назарову Заріну Курбоналіївну
  17. Новрузову Айшу Вюгар кизи
  18. Олейнікову Марію Євгенівну
  19. Паринського Єгора Вячеславовича
  20. Перепилицю Світлану Дмитрівну
  21. Приму Аліну Дмитрівну
  22. Рамакаєва Артура Юрійовича
  23. Самойленка Єгора Олександровича
  24. Старкова Микиту Сергійовича
  25. Тарана Олексія Олексійовича
  26. Тихонова Данила Олександровича
  27. Ткача Сергія Сергійовича
  28. Удовікова Ярослава Дмитровича
  29. Хан Сніжану В’ячеславівну

З 3-Б класу до 4-Б класу 27 учнів:

  1. Аль Хатіб Діану Анурівну
  2. Антонова Дмитра Сергійовича
  3. Бабенка Олександра Романовича
  4. Бобонця Євгенія Дмитровича
  5. Диканя Микити Олександровича
  6. Дугу Вячеслава Юрійовича
  7. Іваненко Аліну Олексіївну
  8. Копилову Дар’ю Артемівну
  9. Кулакову Софію Вадимівну
  10. Кушнаренко Даріну Денисівну
  11. Ломоносову Вероніку Романівну
  12. Нечепоренка Руслана Олександровича
  13. Оквара Кенеді
  14. Півня Владислава Олександровича
  15. Сиридюк Анастасію Юріївну
  16. Соловйова Микиту Олександровича
  17. Ткаченка Дениса Олександровича
  18. Туранова Микиту Павловича
  19. Федяєва Данііла Артемовича
  20. Філоненка Данилу Романовича
  21. Фоміну Юлію Дмитрівну
  22. Хамідову Нозию Ісломкулівну
  23. Хамідову Хуснію Ісломкулівну
  24. Чан Зієу Хієн
  25. Чуєву Єву Володимирівну
  26. Чуприну Єву Карімівну
  27. Щербакова Данила Максимовича

З 3-В класу до 4-В класу 29 учнів:

  1. Борисенко Анастасію Дмитрівну
  2. Бугуєву Альбіну Володимирівну
  3. Буряк Марію Романівну
  4. Гусєву Софію Романівну
  5. Дао Бач Зионг
  6. Дубовіка Якова Вікторовича
  7. Дюбкіна Дмитра Артемовича
  8. Егбуджуо Лоліту Чідінма Оскар
  9. Іванову Анастасію Володимирівну
  10. Кіктенко Дарину Олександрівну
  11. Крохмаля Лева Дмитровича
  12. Ковязіна Богдана Олексійовича
  13. Костенко Аріну Андріївну
  14. Коленову Камілу Віталіївну
  15. Наумову Маргариту Сергіївну
  16. Панову Софію Володимирівну
  17. Петрова Кирила Олександровича
  18. Петрову Вікторію Богданівну
  19. Полякову Поліну Олександрівну
  20. Румянцева Єгора Андрійовича
  21. Семеренко Галину Андріївну
  22. Синько Дарину Геннадіївну
  23. Сисоєву Владу Олександрівну
  24. Скоробогатих Микиту Дмитровича
  25. Справедливого Андрій Андрійовича
  26. Шевчук Поліну Вікторівну
  27. Штих Вікторію Олександрівну
  28. Юрченка Данилу Олександровича
  29. У тому числі Черкасова Євгена Євгенійовича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на середньому рівні.

З 4-А до 5-А класу 34 учня:

  1. Аношкіна Дмитра Борисовича
  2. Балаєва Алі Рашадовича
  3. Бондар Єву Олександрівну
  4. Гебеша Богдана Михайловича
  5. Геращенко Анастасію Володимирівну
  6. Голуба Микиту Антоновича
  7. Григор’єва Іллю Євгеновича
  8. Гунька Віктора Костянтиновича
  9. Дронова Максима Сергійовича
  10. Йяму Десмонда Обед
  11. Клінова Юрія Олександровича
  12. Ключку Анастасію Олегівну
  13. Конюхова Євгена Олександровича
  14. Кралю Марка Андрійовича
  15. Куліш Єву Євгенівну
  16. Кучера Олександра Олександровича
  17. Лещенко Валерію В’ячеславівну
  18. Лісову Софію Дмитрівну
  19. Махамаджанова Мухаммадкадіра Баходіровича
  20. Михайленко Ганну Дмитрівну
  21. Монченко Юлію Олександрівну
  22. Орябінського Даніїла Ігоровича
  23. Офій Карину Олександрівну
  24. Парасочку Олександра Віталійовича
  25. Прасюк Вікторію Анатоліївну
  26. Пономарьову Вероніку Сергіївну
  27. Прімкулову Мерджену Нуріддінівну
  28. Путятіна Ігора Олександровича
  29. Султанову Турану Шахін кизи
  30. Тарнавську Яну Сергіївну
  31. Удовіка Олександра Михайловича
  32. Цідибрагу Іванну Володимирівну
  33. Шуляк Аліну Олександрівну
  34. Яковлєву Вікторію Антонівну

З 4-Б класу до 5-Б класу 33 учня:

  1. Вайнштейн Софію Олександрівну
  2. Вовка Антона Артемовича
  3. Голіщєву Карину Андріївну
  4. Григоренка Кирила Андрійовича
  5. Гур’єву Вікторію Олексіївну
  6. Давидову Катерину Олександрівну
  7. Демиденка Михайла Андрійовича
  8. Захарову Ксенію Володимирівну
  9. Іман-Алієва Руслана Гаджиєвича
  10. Клочана Микиту Сергійовича
  11. Ковтуненко Аріну Артемівну
  12. Козлова Антона Ігоровича
  13. Кривоніс Ольгу Костянтинівну
  14. Макарову Олену Сергіївну
  15. Мартиненко Марію Олегівну
  16. Мірзоєву Заріну Джумабегівну
  17. Михайленко Поліну Олександрівну
  18. Мороз Анастасію Павлівну
  19. Назарову Анастасію Олександрівну
  20. Нежуту Анну Сергіївну
  21. Попову Дар’ю Денисівну
  22. Пустовалову Софію Артемівну
  23. Пролесковського Данила Віталійовича
  24. Світличну Валерію Андріївну
  25. Сімоняна Руслана Рафіковича
  26. Слабунова Антона Вікторовича
  27. Стойка Івана Івановича
  28. Cтукачова Данила Сергійовича
  29. Черкашина Андрія Олександровича
  30. Черкашину Дар’ю Володимирівну
  31. Шумакову Ксенію Олександрівну
  32. Ярового Дмитра Кириловича
  33. Яхіна Андрія Валентиновича

З 5-А до 6-А класу 25 учнів:

  1. Агафонову Дар’ю Вадимівну
  2. Бланяра Родіона Романовича
  3. Бородіна Максима Віталійовича
  4. Бугарь Анастасію Леонідівну
  5. Буглову Алісу Андріївну
  6. Васюту Дениса Руслановича
  7. Волкова Юліана Юрійовича
  8. Гажій Олексія Миколайовича
  9. Гевондян Діану Арманівну
  10. Гребенюка Романа Олександровича
  11. Грибанова Дмитра Олексійовича
  12. Гринчук Софію Валеріївну
  13. Дрокіну Лоліту Ігорівну
  14. Калініну Ксенію Вікторівну
  15. Кремзукова Олександра Вікторовича
  16. Личану Марію Дмитрівну
  17. Манакіна Дмитра Вікторовича
  18. Мануйлову Єлизавету Євгеніосівну
  19. Половинкіна Данілу Олександровича
  20. Родак Валерію Глібівну
  21. Тимофєєву Тетяну Олександрівну
  22. Халілова Ельнура Ельман огли
  23. Чухіль Дарину Олексіївну
  24. Шишкіна Артема Сергійовича
  25. Фам Ханг Хуєн

З 5-Б до 6-Б класу 24 учня:

  1. Андрющенка Івана Андрійовича
  2. Буркун Валерію Дмитрівну
  3. Власенка Антона Анатолійовича
  4. Жамірова Вадима Євгеновича
  5. Затулу Вероніку Олександрівну
  6. Кімлик Альбіну Андріївну
  7. Курську Сніжану Олексіївну
  8. Маслієва Микиту Максимовича
  9. Мауха Костянтина Олеговича
  10. Маух Олександру Олегівну
  11. Махамаджанова Абдуллох Баходіровича
  12. Офія Дениса Олександровича
  13. Пігура Сергія Сергійовича
  14. Романєєву Дар’ю Павлівну
  15. Саєнка Богдана Вікторовича
  16. Сєвідова Максима Віталійовича
  17. Сіверчука Сергія Сергійовича
  18. Строгого Віктора Олексійовича
  19. Сукача Максима Олександровича
  20. Тетервак Дарію Дмитрівну
  21. Чонга Павла Маньовича
  22. Чорній Ангеліну Євгенівну
  23. Фоміна Данила Дмитровича
  24. Ярмоленко Юлію Петрівну

З 6-А до 7-А класу 27 учнів:

  1. Андрущенко Єлизавету Сергіївну
  2. Безверхнього Микиту Романовича
  3. Борзенко Яну Олександрівну
  4. Буранову Мар’яну Романівну
  5. Ветчінкіна Артема Олександровича
  6. Головіна Олександра Сергійовича
  7. Гриценко Анастасію Станіславівну
  8. Ісаєнка Івана Олександровича
  9. Ісичка-Орлова Володимира Володимировича
  10. Кононенка Віталія Сергійовича
  11. Ксьондза Анатолія Анатолійовича
  12. Носаненко Аліну Борисівну
  13. Пасько Діану Максимівну
  14. Пляса Ростислава Миколайовича
  15. Поудєла Акіма Раджевича
  16. Різника Миколу Ігоровича
  17. Рогаліна Артема Сергійовича
  18. Румянцеву Дарину Андріївну
  19. Униченка Іллю Сергійовича
  20. Халілова Руслана Ельман огли
  21. Халімову Шугрону Махмадуллоївну
  22. Халімову Ширінмохі Махмадуллозода
  23. Цибаня Андрія Євгеновича
  24. Черваньову Діану Андріївну
  25. Шерстюк Анастасію Валеріївну
  26. Юнашева Максима Олександровича
  27. Янковського Артема Юрійовича

З 6-Б до 7-Б класу 22 учня:

  1. Абдурахімову Зебунісо Зохіджон кизи
  2. Верецьку Маргариту Дмитрівну
  3. Верецького Олександра Дмитровича
  4. Гармаша Валерія Андрійовича
  5. Гладкову Валерію Дмитрівну
  6. Голоскокова Данила Олександровича
  7. Грибовську Анастасію Олексіївну
  8. Дахно Вікторію Володимирівну
  9. Дроботушенка Єгора Олександровича
  10. Дудіну Віолетту Анатоліївни
  11. Душина Дениса Валерійовича
  12. Єну Поліну Олександрівну
  13. Йяму Дестіні Рафаель
  14. Костоглота Андрія Валерійовича
  15. Костюк Софію Михайлівну
  16. Курвичеву Анну Костянтинівну
  17. Мартошенко Юлію Юріївну
  18. Підлісного Микиту Олександровича
  19. Рашидова Руслана Шаміль огли
  20. Рябінченко Віолетту Віталіївну
  21. Шевченко Карину Халілівну
  22. Шемигона Владислава Олександровича

З 7-А до 8-А класу 26 учнів:

  1. Голика Станіслава Максимовича
  2. Голікова Тимофія Ігоровича
  3. Головіна Артема Сергійовича
  4. Городнійчука Олександра Вндрійовича
  5. Гудзенка Єгора Сергійовича
  6. Гюльмамедову Жасмін бадан кизи
  7. Думмлера Богдана Сергійовича
  8. Єфіменко Анастасію Володимирівну
  9. Зюзіну Поліну Дмитрівну
  10. Котенко Ксенію Геннадіївну
  11. Кругову Катерину Юріївну
  12. Кряжа Богдана Сергійовича
  13. Кушніренка Романа Євгеновича
  14. Ларіну Аміну Андріївну
  15. Левченка Віталія Ілліча
  16. Марченка Владіслава Едуардовича
  17. Мосумову Нурію Джамал кизи
  18. Резуненко Марину Валеріївну
  19. Саранченка Дениса Руслоновича
  20. Слюсаренко Олександру Русланівну
  21. Спіцину Анастасію Олександрівну
  22. Столєтова Назара Петровича
  23. Строгу Анна Алімохмадівна
  24. Черняд’єва Олега Павловича
  25. Шестакова Даніїла Андрійовича
  26. У тому числі Чернікова Данила Романовича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому та середньому рівні.

З 7-Б класу до 8-Б класу 26 учнів:

  1. Абдурахімова Асадбека Зохідовича
  2. Бабешка Дениса Віталійовича
  3. Бадагуровську Олену Сергіївну
  4. Батовську Євгенію Андріївну
  5. Бережного Владислава Володимировича
  6. Бєлова Леоніда Олексійовича
  7. Бондара Микиту Дмитровича
  8. Бондаренка Владислава Сергійовича
  9. Горленка Миколу Юрійовича
  10. Гурбанову Нармін Акіф кизи
  11. Журавльова Владислава Геннадійовича
  12. Заколодяжну Руслану Владиславівну
  13. Качанову Дар’ю Дмитрівну
  14. Кіценко Марину В’ячеславівну
  15. Коваленко Анну Сергіївну
  16. Максименка Олександра Сергійовича
  17. Панову Анастасію Ігорівну
  18. Ракосія Данилу Володимировича
  19. Розсоху Олену Юріївну
  20. Семенова Артема Сергійовича
  21. Султанзаде Туркану Шахін кизи
  22. Султанова Мірсултана Шахін огли
  23. Хейдаєтулах Масіул
  24. Чурілову Діану Юріївну
  25. Шаповалову Єлизавету Євгенівну
  26. У тому числі Буй Хоанг Нам, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 8-А класу до 9-А класу 24 учня:

  1. Алексеєва Владислава Олеговича
  2. Белітрову Марію Сергіївну
  3. Білик Анжеліку Юріївну
  4. Бикову Анастасію Сергіївну
  5. Бондара Тараса Олександровича
  6. Герасименко Анастасію Олександрівну
  7. Гламазду Назара Максимовича
  8. Глушко Анастасію Олексіївну
  9. Єрохіна Григорія Олексійовича
  10. Ільюхіну Аліну Ярославівну
  11. Козакову Ганну Сергіївну
  12. Лалаяна Михайла Олександровича
  13. Малютіну Юлію Михайлівну
  14. Михайленка Олега Сергійовича
  15. Мухіна Андрія Ігоровича
  16. Парфьонову Діану Віталіївну
  17. Соколова Микиту Сергійовича
  18. Тарасову Ірину Андріївну
  19. Тіщенко Аліну Сеогіївну
  20. Твердохліба Ігоря Віталійовича
  21. Шепеленко Владу Олександрівну
  22. Шматок Юлію Олександрівну
  23. Ященка Олександра Миколайовича
  24. У тому числі Даценко Ангеліну Олексіївну, яка навчалася за індивідуальною формою навчання і засвоїла навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому та середньому рівні.

З 8-Б класу до 9-Б класу 23 учня:

  1. Атанову Катерину Віталіївну
  2. Бабенко Валерію Романівну
  3. Берко Ніколь Бенуа
  4. Геращенка Артура Олеговича
  5. Глотову Надію Сергіївну
  6. Горона Антона Тарасовича
  7. Замай Анжеліку Олександрівну
  8. Іліхметову Валерію Русланівну
  9. Кулябіна Костянтина Володимировича
  10. Леус Ангеліну Олександрівну
  11. Мартиненка Віталія Вікторовича
  12. Мачихіну Марію Андріївну
  13. Назаренко Софію Василівну
  14. Новоселецьку Юлію Валентинівну
  15. Новрузову Хадіджу Вюгар кизи
  16. Рзаєва Сабіна Ахліманівна
  17. Руденка Антона Олеговича
  18. Соколова Артура Ігоровича
  19. Степанова Артема Олеговича
  20. Толкачеву Вероніку Олександрівну
  21. Щербетова Руслана Імрановича
  22. Холода Ігоря Андрійовича
  23. У тому числі Альошина Дениса Петровича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому та середньому рівні.

З 10-А класу до 11-А класу 32 учня:

  1. Бардак Надію Анатоліївну
  2. Бірюкова Богдана Олеговича
  3. Бірюкову Анну Олександрівну
  4. Буттавонг Каріну Тхавонівну
  5. Винника Андрія Вадимовича
  6. Гладкоскок Микита Дмитрович
  7. Глазка Олександра Олександровича
  8. Гришина Владислава Валерійовича
  9. Гунько Ірину Костянтинівну
  10. Гунько Наталію Костянтинівну
  11. Гурбанову Наргіз Насрединівну
  12. Демиденко Анастасію Андріївну
  13. Дубовик Карину Вікторівну
  14. Дьяконову Ірину Сергіївну
  15. Квашу Альону Олександрівну
  16. Косяка Дмитра Борисовича
  17. Мартинову Вероніку Андріївну
  18. Матвейчук Анастасію Володимирівну
  19. Матвейчук Анну Володимирівну
  20. Пиршеву Ірину Сергіївну
  21. Різника Богдана Сергійовича
  22. Резника Дмитра Олеговича
  23. Романенка Миколу Ігоровича
  24. Садирову Аліну Аркадіївну
  25. Семенова Артема Олексійовича
  26. Скоробагача Олега Віталійовича
  27. Статіво Олександру Євгенівну
  28. Струка Олександра Олексанровича
  29. Трушкокова Артема Артемовича
  30. Цапко Анастасію Олександрівну
  31. Царьову Ганну Романівну
  32. Ямпольську Валерію Іванівну
  33. У тому числі Резника Дмитра Олеговича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

Голова педагогічної ради О.О. Тахтаулова

Секретар І.Г. Косиченко

Протокол № 7

засідання педагогічної ради Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128

Харківської міської ради Харківської області

від 09 червня 2016 року

Голова педагогічної ради Тахтаулова О.О.

Секретар Косиченко І.Г.

Присутні: 42

Відсутні: -

Порядок денний:

  1. Про переведення учнів 9-х класів до наступного класу.

(Доповідач Косиченко І.Г., заступник директора з НВР)

СЛУХАЛИ:

Косиченко І.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що на виконання ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на підставі результатів підсумкового (ссеместрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації перевести учнів 9-х класів до наступного класу:

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Перевести до наступного класу таких учнів 9-х:

З 9-А класу до 10 класу 25 учнів:

  1. Авдєєву Анастасію Ігорівну
  2. Безбородова Миколу Михайловича
  3. Вервейко Анастасію Ігорівну
  4. Веріженка Олексія Владиславовича
  5. Гладких Амалію Олександрівну
  6. Гюльмамедову Айсель Бадая кизи
  7. Дараган Марину Романівну
  8. Друзенка Михайла Андрійовича
  9. Єсіпова Якова Валерійовича
  10. Костенко Дар’ю Олександрівну
  11. Лазаренко Ірину Олександрівну
  12. Лєвошка В'ячеслава Андрійовича
  13. Литвяка Владислава Юрійовича
  14. Новосел Дар’ю Миколаївну
  15. Рєдька Крістіана Кінгслі
  16. Реуцьку Аліну Ігорівну
  17. Руденка Павла Сергійовича
  18. Саприкіну Емілію Вячеславівну
  19. Скребцова Олега Романовича
  20. Скоробагача Артема Віталійовича
  21. Трухачову Катерину Сергіївну
  22. Чуприну Діану Володимирівну
  23. Шандуру Єлизавету Павлівну
  24. Шаталюка Богдана Олеговича
  25. У тому числі Філіна Данила Сергійовича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 9-Б класу до 10 класу 26 учнів:

  1. Башмакову Надію Іванівну
  2. Буй Тхуй Тіен
  3. Воронцову Віолету Анатоліївну
  4. Гажій Святослава Миколайовича
  5. Гегедюш Ельвіру Олександрівну
  6. Діденко Антоніну Сергіївну
  7. Ісмаїлову Аміну Ділмуродівну
  8. Козлова Владислава Зурабовича
  9. Козлова Євгена Ігоревича
  10. Медєчева Олексія Ігоревича
  11. Миколайчука Ярослава Тарасовича
  12. Нестеренка Михайла Юрійовича
  13. Нікандрову Поліну Андріївну
  14. Попова Олександра Сергійовича
  15. Пушкарьова В'ячеслава Володимировича
  16. Савіну Олену Вячеславівну
  17. Саліту Кристину Геннадіївну
  18. Саранчу Марію Олегівну
  19. Серафимова Данiїла Ярославовича
  20. Скоробогатого Ігоря Дмитровича
  21. Стрельнікова Владислава Анатолійовича
  22. Цапко Катерину Олександрівну
  23. Цапка Сергія Олександровича
  24. Черкашина Рустама Володимировича
  25. Шаповалову Катерину Вадимівну
  26. Шаповалова Олега Івановича

Голова педагогічної ради О.О. Тахтаулова

Секретар І.Г. Косиченко

Кiлькiсть переглядiв: 85