Протокол № 4

засідання педагогічної ради Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128

Харківської міської ради Харківської області

від 26 травня 2017 року

Голова педагогічної ради Тахтаулова О.О.

Секретар Косиченко І.Г.

Присутні: 41

Відсутні: -

Порядок денний

  1. Про звільнення від державної підсумкової атестації за станом здоров’я учнів 9-х класів на підставі спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 01.02.2013 № 72/78 «Про затвердження Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я».

(Доповідач Косиченко І.Г., заступник директора з НВР)

  1. Про переведення учнів 1 – 8-х, 10-х класів до наступного класу.

(Доповідач Косиченко І.Г., заступник директора з НВР)

СЛУХАЛИ:

З першого питання: Косиченко І.Г. – заступника директора з НВР, яка повідомила, що згідно з Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, Інструкцією про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України від 01 лютого 2013 року № 72/78, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 лютого 2013 року за 288/22820 та за підсумками аналізу поданих документів на звільнення від державної підсумкової атестації за станом здоров’я учнів 9-х класів.

Постановили:

1. Відповідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 01.02.2013 № 72/78 «Про затвердження Інструкції про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я», на підставі довідок ЛКК, заяв батьків звільнити від державної підсумкової атестації за станом здоров’я учнів 9-А класу:

Даценко Ангеліну Олексіївну, ученицю 9-А класу,

Альошина Дениса Петровича, учня 9-Б класу.

Відповідальна: Косиченко І.Г.

До 29.05.2017

2. Учням 9-х класів, як звільнені від державної підсумкової атестації за станом здоров’я, у додатку до свідоцтв про базову загальну середню освіту зробити запис «звільнений (а)».

До 09.06.2017

Відповідальний: Швець В.В., Нездюр Г.В.

3. Забезпечити контроль за відповідністю виставлення річних та атестаційних оцінок у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту і записів «звільнений (а)» у графі «Державна підсумкова атестація».

Відповідальна: Косиченко І.Г.

До 09.06.2017

СЛУХАЛИ:

З другого питання: заступника директора з навчально-виховної роботи Косиченко І.Г., яка повідомила, що на виконання ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації (для випускників початкової школи) перевести учнів 1-8-х, 10-х класів до наступного класу:

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Перевести до наступних класів таких учнів 1-8-х, 10-х класів:

З 1-А класу до 2-А класу

  1. Буржинську Катерину Олександрівну
  2. Віговського Микиту Андрійовича
  3. Євтушенко Дар’ю Едуардівну
  4. Зіару Майю Тамірівну
  5. Іванову Катерину Володимирівну
  6. Крютченко Тетяну Олександрівну
  7. Кулакову Поліну Вадимівну
  8. Лисенка Федора Вячеславовича
  9. Лукоянова Дмитра Олексійовича
  10. Мінаєва Дениса Сергійовича
  11. Монченко Марію Олександрівну
  12. Москалець Єлизавету Олександрівну
  13. Наумова Олександра Сергійовича
  14. Онацького Даніїла Олеговича
  15. Петряєва Ростислава Євгеновича
  16. Печуру Божену В’ячеславівну
  17. Попова Дмитра Сергійовича
  18. Попова Нікіту Романовича
  19. Поцелуєва Віктора Максимовича
  20. Серік Маргариту Сергіївну
  21. Сітала Тимофія Олександровича
  22. Соболєва Владислава Володимировича
  23. Усаркулова Аброрбека Махамаджановича
  24. Хобту Марію Олександрівну
  25. Чауса Назара Вікторовича
  26. Чернікова Кіріла Романовича
  27. Чернишенко Поліну Олексіївну
  28. Шабельника Єгора Миколайовича
  29. Швекі Кароліну Тауфіківну
  30. Шеремета Дмитра Сергійовича
  31. Щербакова Артема Максимовича

З 1-Б класу до 2-Б класу

  1. Абакумова Артура Дмитровича
  2. Акімову Катерину Андріївну
  3. Багірова Джавада Іса-огли
  4. Балабу Аліну Василівну
  5. Бочарову Камілу Юріївну
  6. Водяницьку Кароліну Ігорівну
  7. Даниленка Дениса Олександровича
  8. Денисюка Кирила Валерійовича
  9. Зубко Ксенію Олександрівну
  10. Землянову Катерину Вадимівну
  11. Ковальова Іллю Сергійовича
  12. Ковальова Павла Олександровича
  13. Каганську Софію Миколаївну
  14. Короткову Єву Сергіївну
  15. Кураша Гордія Андрійовича
  16. Лук’яненко Анастасію Віталіївну
  17. Мартиненка Владислава Олеговича
  18. Могільченка Захара Андрійовича
  19. Пляку Івану Віталійовичу
  20. Плеханова Дениса Миколайовича
  21. Пірятіна Тимура Олександровича
  22. Родчин Діану Михайлівну
  23. Скоморох Соф’ю Андріївну
  24. Симоняна АладдінаРафиковича
  25. Тужиліна Владислава Андрійовича
  26. Федяй Яну Олександрівну
  27. Хоменко Мілану Русланівну
  28. Шевченко Анастасію Юріївну
  29. Шатько Поліну Юріївну
  30. У тому числі Щербаненко Вікторію В’ячеславівну, яка навчавлася за індивідуальною формою навчання і засвоїла навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 1-В класу до 2-В класу

  1. Баранську Марію Андріївну
  2. Виходцева Владислава Юрійовича
  3. Гаврилова Девіда Даніеловича
  4. Грабовську Валерію Олексіївну
  5. Голубнічого Микиту Станіславовича
  6. Гриненко Валерію Сергіївну
  7. Гюльмамедова Аслана Бадал огли
  8. Дмитрієву Марію Михайлівну
  9. Завгороднього Владислава Максимовича
  10. Закордонець Поліну Євгенівну
  11. Кісленка Артема Олександровича
  12. Козороза Дмитра Богдановича
  13. Косареву Софію Олександрівну
  14. Кудінову Богдану Максимівну
  15. Мінаєва Кірілла Артемовича
  16. Муставаєву Кунуль Ельнур кизи
  17. Ніжомгве Етьєна Чуванга
  18. Попович Альону Вікторівну
  19. Решетняк Анастасію Станіславівну
  20. Рудягу Микиту Миколайовича
  21. Сафонову Анну Ігорівну
  22. Сідєльнікова Дениса Едуардовича
  23. Тихонову Катерину Владиславівну
  24. Форопонтова Даніїла Сергійовича
  25. Харламова Олексія Сергійовича
  26. Чечуліна Даніїла Олександровича
  27. Юхна Макара Сергійовича

З 1-Г класу до 2-Г класу

  1. Бабича Данила Дмитровича
  2. Бердієва Ідріса Атачоновича
  3. Бондаренка Платона Юрійовича
  4. Башкатову Анастасію Юріївну
  5. Волошина Артура Руслановича
  6. Галкіну Аріну Володимирівну
  7. Гріщенка Костянтина Валерійовича
  8. Каднай Віру Володимирівну
  9. Квач Софію Володимирівну
  10. Кісса Яна Руслановича
  11. Костюка Ярослава Ігоровича
  12. Макаренка Дмитра Станіславовича
  13. Науменко Анастасію Андріївну
  14. Олійник Вікторію Михайлівну
  15. Овчарову Світлану Олександрівну
  16. Павлова Даміана Дмитровича
  17. Протасенко Кристину Сергіївну
  18. Сухомлінову Анжеліку Сергіївну
  19. Трембача Гліба Рубеновича
  20. Хижниченка Платона Андрійовича
  21. Шарлая Максима Валерійовича
  22. Голосенка Олександра Олексійовича який навчавчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 2-А класу до 3-А класу

  1. Веліт Вероніку Сергіївну
  2. Гевондян Карину Арманівну
  3. Гламазду Марію Денисівну
  4. Григоренка Артема Олександровича
  5. Грищенко Анну Сергіївну
  6. Ізіменка Кирила Костянтиновича
  7. Калініченко Аріну Євгенівну
  8. Комлач Вероніку Олександрівну
  9. Коноплю Тимура Вячеславовича
  10. Коротуна Микиту Павловича
  11. Крамчанінова Микиту Олександровича
  12. Малєєву Владиславу Андріївну
  13. Мілову Поліну Дмитрівну
  14. Міхіну Ауріку Артемівну
  15. Мороз Анастасію Євгенівну
  16. Москальця Максима Анатолійовича
  17. Пашковського Єгора Олеговича
  18. Пащенко Анастасію Євгеніївну
  19. Півєнь Христину Олександрівну
  20. Пікаліна Данила Вадимовича
  21. Петриченко Дарину Віталіївну
  22. Приступу Артема Андрійовича
  23. Склярову Златославу Ігорівну
  24. Скорик Діану Артурівну
  25. Тєбенєву Мілену Андріївну
  26. Тертишнікова Володимира Ігоровича
  27. Торовця Нікіту Андрійовича
  28. Шеремета Михайла Сергійовича
  29. Чепурнова Анастасія Вікторівна

З 2-Б класу до 3-Б класу

  1. Басович Ангеліну Андріївну
  2. Булатову Яніну Олександрівну
  3. Гарькового Дмитра Костянтиновича
  4. Грозну Ніколь Максимівну
  5. Джумаєва Руслана Базаовича
  6. Задорожнюка Артема Костянтиновича
  7. Івченко Софію Георгіївну
  8. Іноземцева Михайла Олександровича
  9. Іщєнко Марину Володимирівну
  10. Кириленко Кароліну Ігорівну
  11. Корчагіна Ярослава Володимировича
  12. Локайчук Дар`ю Андріївну
  13. Мешалкіну Анастасію Віталіївну
  14. Мігуліну Руслану Артемівну
  15. Мотиріну Олександру Костянтинівну
  16. Нарикіну Марію Андріївну
  17. Нассан Софію Дмитрівну
  18. Ніжніка Данилу Тимофійовича
  19. Орел Розалію Сергіївну
  20. Останіна Матвія Володимировича
  21. Павлюченка Андрія Станіславовича
  22. Полянську Христину Геннадіївну
  23. Рудницького Данилу Михайловича
  24. Свіріденко Евеліну Ігорівну
  25. Співак Ірину Олексіївну
  26. Столярову Кароліну Віталіївну
  27. Теленченка Микиту Володимировича
  28. Цепковського Андрія Олександровича
  29. Швидкого Нікіту Олександровича
  30. Шевчука Артема Андрійовича

З 2-В класу до 3-В класу

  1. Аль Хатіба Мохамада Ель дар Ануаровича
  2. Антонік Анну Олександрівну
  3. Балабіну Кристину Ігорівну
  4. Буколова Андрія Володимировича
  5. Борщ Олену Сергіївну
  6. Ващенка Артема Денисовича
  7. Гапона Владислава Максимовича
  8. Григоренка-Большова Нікіту Сергійовичу
  9. Джурабаєву Мусліму Шерзодівну
  10. Єрмошкіну Ольгу Олександрівну
  11. Кузьменка Микиту Андрійовича
  12. Куніцина Миколу Михайловича
  13. Лютову Світлану Сергіївну
  14. Меткалова Ярослава Романовича
  15. Несторенко Анастасію Дмитрівну
  16. Ольховик Поліну Олександрівну
  17. Панченко Юлію Сергіївну
  18. Піскун Катерину Олександрівну
  19. Полякова Арсена Олексійовича
  20. Пустовіт Дар’ю Дем’янівну
  21. Разна Дмитра Вадимовича
  22. Рожкова Данііла Вячеславовича
  23. Савченко Дарину Віталіївну
  24. Світличну Поліну Володимирівну
  25. Серебрякову Марію Айсел Насимівну
  26. Сивак Маріанну Анатоліївну
  27. Стрижака Радомира Романовича
  28. Філіпенка Кіріла Олеговича
  29. Фурсова Павла Сергійовича
  30. Шерстюка Іллю Валерійовича

З 2-Г класу до 3-Г класу

  1. Безсонову Вероніку Вікторівну
  2. Бена Айеда Назара Ясіновича
  3. Галіщеву Катерину Сергіївну
  4. Деркач Іванну Андріївну
  5. Долю Олександру Андріївну
  6. Дудіна Олександра Олександровича
  7. Івахно Діану Вікторівну
  8. Карпенко Поліну Олександрівну
  9. Кіндякова Данилу Володимировича
  10. Колісника Володимира Віталійовича
  11. Кравчук Ксенію Вадимівну
  12. Кузьменка Вадима Олексійовича
  13. Мамадназарбекову Манзуму Міразізівну
  14. Мамадназарбекову Фірузу Міразізівну
  15. Марченка В`ячеслава Дмитровича
  16. Мірошніченко Діану Олександрівну
  17. Петрова Андрія Богдановича
  18. Руденького Едуарда Олексійовича
  19. Сесьолкіна Єгора Максимовича
  20. Українця Дмитра Володимировича
  21. Феденченко Анну Станіславівну
  22. Халіна Максима Олексійовича
  23. Цибу Кирила Євгенійовича
  24. Черняка Гліба Вячеславовича
  25. Чонку Аліну Іванівну
  26. Чуприну Олексія Каримовича
  27. Шевченка Дмитра Павловича
  28. Шовкун Дар`ю Михайлівну
  29. Штапаук Ольгу Юріївну
  30. Ярошека Максима Володимировича

З 3-А класу до 3-А класу

  1. Алексєєнко Вікторію Володимирівну
  2. Андрєєва Веніаміна Сергійовича
  3. Басову Софію Дмитрівну
  4. Беседіна Максима Олександровича
  5. Білогурову Катерину Андріївну
  6. Варьонова Данііла Андрійовича
  7. Васильєву Дар’ю Євгенівну
  8. Глібова Максима Олексійовича
  9. Іванова Едуарда Дмитровича
  10. Казакова Ксенія Вікторівна
  11. Капустіна Олександра Михайловича
  12. Качаненко Анастасію Віталіївну
  13. Коршикову Марію Юріївну
  14. Кузьміну Дар’ю Олександрівну
  15. Лещенко Уляну Русланівну
  16. Лє Тієн Хинг
  17. Нгуєн Кім Бач
  18. Обуховську Валерію Миколаївну
  19. Петрушенка Нікіту Валентиновича
  20. Пустового Михайла Сергійовича
  21. Реуцьку Ілону Ігорівну
  22. Русіну Ольгу Ігорівну
  23. Слободяник Єву Костянтинівну
  24. Солдатова Іллю Павловича
  25. Терещенка Антона Євгенійовича
  26. Тимошенка Павла Костянтиновича
  27. Халімову Шахнозу Махмадуллоївну
  28. Харкевич Вероніку Іванівну
  29. Шапіренко Єлизавету Володимирівну
  30. Шепель Владиславу Віталіївну
  31. Старцева Владислава Сергійовича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 3-Б класу до 4-Б класу

  1. Акімова Андрія Валерійовича
  2. Артюхову Тетяну Юріївну
  3. Астапєєва Данила Миколайовича
  4. Белугу Клима Андрійовича
  5. Бісерова Ярослава Дмитровича
  6. Бурейка Юрія Юрійовича
  7. Вельму Олександру Володимирівну
  8. Грінченка Гліба Олексійовича
  9. Губарєву Вероніку Олександрівну
  10. Дубовика Дениса Станіславовича
  11. Жадан Марію Геннадіївну
  12. Затулу Єлизавету Марківну
  13. Золотарьова Кирила Валентиновича
  14. Зуєва Олександра Олександровича
  15. Іваненко Ангеліну Артемівну
  16. Кулик Діану Миколаївну
  17. Лазарєву Діану Артемівну
  18. Москаленко Анну Романівну
  19. Новікова Миколу Олександровича
  20. Ольховську Анастасію Володимирівну
  21. Офолету Мір`ям Даніелівну
  22. Павлова Мирослава Дмитровича
  23. Редько Тінатіну Костянтинівну
  24. Русіна Олега Ігоровича
  25. Саленка Тимура Яковича
  26. Смолянова Геннадія Олександровича
  27. Стрижак Дарину Ярославівну
  28. Фунг Артема Фаб`єновича
  29. Хейдаєтулах Раяну
  30. Черкашину Анастасію Максимівну

З 3-В класу до 4-В класу

  1. Аках Неллю Марінус
  2. Багрова Олександра Романовича
  3. Бердієву Фатіму Атачонівну
  4. Васюту Альону Русланівну
  5. Вольченка Андрія Олександровича
  6. Джуртурбаєва Арсена Зауровича
  7. Деркача Єгора Олександровича
  8. Зубкова Ростислава Руслановича
  9. Іванова Івана Андрійовича
  10. Ісаєва Руслана Сергійовича
  11. Кімлик Анастасію Андріївну
  12. Кісельову Валерію Максимівну
  13. Мамедову Сахібу Заур кизи
  14. Марафурова Роланда Валерійовича
  15. Морозова Олексія Ігоровича
  16. Москальова Кирила Олександровича
  17. Мотиріна Миколу Костянтиновича
  18. Оквару Фінісію
  19. Рєзнікова Миколу Миколайовича
  20. Писарева Арсенія Борисовича
  21. Погонець Олександру Євгенівну
  22. Подгорного Владислава Володимировича
  23. Попову Анну Сергіївну
  24. Прімкулова Сердара Нуріддіновича
  25. Савенкова Станіслава Юрійовича
  26. Савчука Максима Олександровича
  27. Сєвідову Аріну Віталіївну
  28. Суслу Іллю Олександровича
  29. Худякова Данилу Георгійовича
  30. Щипелєву Дар’ю Станіславівну

З 4-А класу до 5-А класу

  1. Алі Нірузу Разанівну
  2. Баландіна Максима Євгенійовича
  3. Вовченко Мирачлаву Євгенівну
  4. Головка Єгора Дмитровича
  5. Городіліну Олександру Олександрівну
  6. Гунбіна Олександра Олександровича
  7. Дегтярьова Дмитра Артемовича
  8. Дяченка Єгора Андрійовича
  9. Іванова Артема Дмитровича
  10. Квашу Михайла Сергійовича
  11. Клименко Анну Олександрівну
  12. Кочуріну Аміру Фегмівну
  13. Лаврова Олександра Юрійовича
  14. Лазарєва Данііла Валентиновича
  15. Лисенко Марію Олександрівну
  16. Майбороду Сергія Віталійовича
  17. Малихіну Альбіну Миколаївну
  18. Назарову Заріну Курбоналіївну
  19. Новрузову Айшу Вюгар кизи
  20. Олейнікову Марію Євгенівну
  21. Паринського Єгора Вячеславовича
  22. Перепилицю Світлану Дмитрівну
  23. Приму Аліну Дмитрівну
  24. Рамакаєва Артура Юрійовича
  25. Самойленка Єгора Олександровича
  26. Старкова Микиту Сергійовича
  27. Тарана Олексія Олексійовича
  28. Тихонова Данила Олександровича
  29. Ткача Сергія Сергійовича
  30. Удовікова Ярослава Дмитровича
  31. Хан Сніжану В’ячеславівну

З 4-Б класу до 5-Б класу

  1. Аль Хатіб Діану Анурівну
  2. Антонова Дмитра Сергійовича
  3. Бабенка Олександра Романовича
  4. Бобонця Євгенія Дмитровича
  5. Диканя Микити Олександровича
  6. Дугу Вячеслава Юрійовича
  7. Іванову Аліну Олексіївну
  8. Копилову Дар’ю Артемівну
  9. Кулакову Софію Вадимівну
  10. Кушнаренко Даріну Денисівну
  11. Ломоносову Вероніку Романівну
  12. Нечепоренка Руслана Олександровича
  13. Оквара Кенеді
  14. Півня Владислава Олександровича
  15. Пілішвілі Романа Вячеславовича
  16. Прогнімак Юліану Олексіївну
  17. Сірченко Лію Олексіївну
  18. Сиридюк Анастасію Юріївну
  19. Соловйова Микиту Олександровича
  20. Ткаченка Дениса Олександровича
  21. Туранова Микиту Павловича
  22. Федяєва Данііла Артемовича
  23. Філоненка Данилу Романовича
  24. Фоміну Юлію Дмитрівну
  25. Хамідову Нозию Ісломкулівну
  26. Хамідову Хуснію Ісломкулівну
  27. Чан Зієу Хієн
  28. Чуєву Єву Володимирівну
  29. Чуприну Єву Карімівну
  30. Шахова Андрія Олеговича
  31. Щербакова Данила Максимовича

З 4-В класу до 5-В класу

  1. Борисенко Анастасію Дмитрівну
  2. Бугуєву Альбіну Володимирівну
  3. Бурак Марію Романівну
  4. Гусєву Софію Романівну
  5. Дао Бач Зионг
  6. Дубовика Якова Вікторовича
  7. Дюбкіна Дмитра Артемовича
  8. Егбуджуо Лоліту Чідінма Оскар
  9. Іванову Анастасію Володимирівну
  10. Кіктенко Дарину Олександрівну
  11. Крохмаля Лева Дмитровича
  12. Ковязіна Богдана Олексійовича
  13. Костенко Аріну Андріївну
  14. Коленову Камілу Віталіївну
  15. Наумову Маргариту Сергіївну
  16. Мустафаєва Саміра Ельнур огли
  17. Панову Софію Володимирівну
  18. Петрова Кирила Олександровича
  19. Петрову Вікторію Богданівну
  20. Полякову Поліну Олександрівну
  21. Семеренко Галину Андріївну
  22. Синько Дарину Геннадіївну
  23. Сисоєву Владу Олександрівну
  24. Скоробогатих Микиту Дмитровича
  25. Справедливого Андрій Андрійовича
  26. Шевчук Поліну Вікторівну
  27. Штих Вікторію Олександрівну
  28. Юрченка Данилу Олександровича
  29. У тому числі Черкасова Євгена Євгенійовича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 5-А класу до 6-А класу

  1. Аношкіна Дмитра Борисовича
  2. Бондар Єву Олександрівну
  3. Гебеша Богдана Михайловича
  4. Геращенко Анастасію Володимирівну
  5. Голуба Микиту Антоновича
  6. Григор’єва Іллю Євгеновича
  7. Гунька Віктора Костянтиновича
  8. Дронова Максима Сергійовича
  9. Йяму Десмонда Обед
  10. Клінова Юрія Олександровича
  11. Ключку Анастасію Олегівну
  12. Конюхова Євгена Олександровича
  13. Кралю Марка Андрійовича
  14. Куліш Єву Євгенівну
  15. Кучера Олександра Олександровича
  16. Лещенко Валерію В’ячеславівну
  17. Лісову Софію Дмитрівну
  18. Мамедову Айсуе Заур кизи
  19. Мамедова Заміна Заур огли
  20. Махамаджанова Мухаммадкадіра Баходіровича
  21. Михайленко Анну Дмитрівну
  22. Монченко Юлію Олександрівну
  23. Орябінського Даніїла Ігоровича
  24. Офій Карину Олександрівну
  25. Парасочку Олександра Віталійовича
  26. Парасюк Вікторію Анатоліївну
  27. Пономарьову Вероніку Сергіївну
  28. Прімкулову Мерджену Нуріддінівну
  29. Путятіна Ігора Олександровича
  30. Султанову Турану Шахін кизи
  31. Тарнавську Яну Сергіївну
  32. Удовіка Олександра Михайловича
  33. Цідибрагу Іванну Володимирівну
  34. Шуляк Аліну Олександрівну
  35. Яковлєву Вікторію Антонівну

З 5-Б класу до 6-Б класу

  1. Вайнштейн Софію Олександрівну
  2. Вовка Антона Артемовича
  3. Голіщєву Карину Андріївну
  4. Гур’єву Вікторію Олексіївну
  5. Давидову Катерину Олександрівну
  6. Демиденка Михайла Андрійовича
  7. Іман-Алієва Руслана Гаджиєвича
  8. Клочана Микиту Сергійовича
  9. Ковтуненко Аріну Артемівну
  10. Козлова Антона Ігоровича
  11. Кривоніс Ольгу Костянтинівну
  12. Кулика Романа Ігоровича
  13. Макарову Олену Сергіївну
  14. Мартиненко Марію Олегівну
  15. Михайленко Поліну Олександрівну
  16. Мірзоєву Заріну Джумабегівну
  17. Мороз Анастасію Павлівну
  18. Морочко Валерію Юріївну
  19. Назарову Анастасію Олександрівну
  20. Нежуту Анну Сергіївну
  21. Попову Дар’ю Денисівну
  22. Пролесковського Данила Віталійовича
  23. Пустовалову Софію Артемівну
  24. Світличну Валерію Андріївну
  25. Симоняна Руслана Рафіковича
  26. Слабунова Антона Вікторовича
  27. Стойка Івана Івановича
  28. Cтукачова Данила Сергійовича
  29. Черкашина Андрія Олександровича
  30. Черкашину Дар’ю Володимирівну
  31. Шумакову Ксенію Олександрівну
  32. Ярового Дмитра Кириловича
  33. Яхіна Андрія Валентиновича

З 6-А до 7-А класу

  1. Агафонову Дар’ю Вадимівну
  2. Бланяра Родіона Романовича
  3. Бородіна Максима Віталійовича
  4. Бугарь Анастасію Леонідівну
  5. Буглову Алісу Андріївну
  6. Васюту Дениса Руслановича
  7. Волкова Юліана Юрійовича
  8. Гажій Олексія Миколайовича
  9. Гевондян Діану Арманівну
  10. Гребенюка Романа Олександровича
  11. Грибанова Дмитра Олексійовича
  12. Гринчук Софію Валеріївну
  13. Дрокіну Лоліту Ігорівну
  14. Калініну Ксенію Вікторівну
  15. Кремзукова Олександра Вікторовича
  16. Лакосіна Давида Дмитровича
  17. Личану Марію Дмитрівну
  18. Манакіна Дмитра Вікторовича
  19. Мануйлову Єлизавету Євгеніосівну
  20. Одула Арсенія Олександровича
  21. Половинкіна Данілу Олександровича
  22. Попадченка Юрія Андрійовича
  23. Родак Валерію Глібівну
  24. Тимофєєву Тетяну Олександрівну
  25. Фам Ханг Хуєн
  26. Халілова Ельнура Ельман огли
  27. Чернецьку Аліну Олександрівну
  28. Чухіль Дарину Олексіївну
  29. Шишкіна Артема Сергійовича

З 6-Б до 7-Б класу

  1. Андрющенка Івана Андрійовича
  2. Буркун Валерію Дмитрівну
  3. Власенка Антона Анатолійовича
  4. Жамірова Вадима Євгеновича
  5. Затулу Вероніку Олександрівну
  6. Кириленко Аліну Ігорівну
  7. Кімлик Альбіну Андріївну
  8. Курську Сніжану Олексіївну
  9. Мартишко Катерину Юріївну
  10. Маслієва Микиту Максимовича
  11. Мауха Костянтина Олеговича
  12. Маух Олександру Олегівну
  13. Махамаджанова Абдуллох Баходіровича
  14. Офія Дениса Олександровича
  15. Пігура Сергія Сергійовича
  16. Романєєву Дар’ю Павлівну
  17. Саєнка Богдана Вікторовича
  18. Сєвідова Максима Віталійовича
  19. Сіверчука Сергія Сергійовича
  20. Строгого Віктора Олексійовича
  21. Сукача Максима Олександровича
  22. Тетервак Дарію Дмитрівну
  23. Чонга Павла Маньовича
  24. Фоміна Данила Дмитровича
  25. Ярмоленко Юлію Петрівну

З 7-А до 8-А класу

  1. Андрущенко Єлизавету Сергіївну
  2. Борзенко Яну Олександрівну
  3. Буранову Мар’яну Романівну
  4. Ветчінкіна Артема Олександровича
  5. Головіна Олександра Сергійовича
  6. Гриценко Анастасію Станіславівну
  7. Ісаєнка Івана Олександровича
  8. Ісичка-Орлова Володимира Володимировича
  9. Кононенка Віталія Сергійовича
  10. Ксьондза Анатолія Анатолійовича
  11. Носаненко Аліну Борисівну
  12. Пасько Діану Максимівну
  13. Пляса Ростислава Миколайовича
  14. Поудєл Акім Раджевич
  15. Рогаліна Артема Сергійовича
  16. Униченка Іллю Сергійовича
  17. Халілова Руслана Ельман огли
  18. Халімову Шугрону Махмадуллоївну
  19. Халімову Ширінмохі Махмадуллозода
  20. Цибаня Андрія Євгеновича
  21. Черваньову Діану Андріївну
  22. Шерстюк Анастасію Валеріївну
  23. Юнашева Максима Олександровича
  24. Янковського Артема Юрійовича

З 7-Б до 8-Б класу

  1. Абдурахімову Зебунісо Зохіджон кизи
  2. Верецьку Маргариту Дмитрівну
  3. Верецького Олександра Дмитровича
  4. Гармаша Валерія Андрійовича
  5. Голоскокова Данила Олександровича
  6. Грибовську Анастасію Олексіївну
  7. Дахно Вікторію Володимирівну
  8. Дроботушенка Єгора Олександровича
  9. Дудіну Віолетту Анатоліївни
  10. Душина Дениса Валерійовича
  11. Єну Поліну Олександрівну
  12. Йяму Дестіні Рафаель
  13. Костоглота Андрія Валерійовича
  14. Костюк Софію Михайлівну
  15. Курвичеву Анну Костянтинівну
  16. Марафурову Амеліту Валеріївну
  17. Мартошенко Юлію Юріївну
  18. Підлісного Микиту Олександровича
  19. Рашидова Руслана Шаміль огли
  20. Рябінченко Віолетту Віталіївну
  21. Савчука Дмитра Олександровича
  22. Шевченко Карину Халілівну
  23. Шемигона Владислава Олександровича

З 8-А до 9-А класу

  1. Вайскопа Віталія Борисовича
  2. Голика Станіслава Максимовича
  3. Голікова Тимофія Ігоровича
  4. Головіна Артема Сергійовича
  5. Городнійчука Олександра Вндрійовича
  6. Гудзенка Єгора Сергійовича
  7. Гюльмамедову Жасмін бадан кизи
  8. Думмлера Богдана Сергійовича
  9. Єфіменко Анастасію Володимирівну
  10. Зюзіну Поліну Дмитрівну
  11. Колісник Аліну Віталіївну
  12. Котенко Ксенію Геннадіївну
  13. Кругову Катерину Юріївну
  14. Кряжа Богдана Сергійовича
  15. Кушніренка Романа Євгеновича
  16. Ларіну Аміну Андріївну
  17. Левченка Віталія Ілліча
  18. Мосумову Нурію Джамал кизи
  19. Резуненко Марину Валеріївну
  20. Саранченка Дениса Руслоновича
  21. Слюсаренко Олександру Русланівну
  22. Спіцину Анастасію Олександрівну
  23. Столєтова Назара Петровича
  24. Строгу Анна Алімохмадівна
  25. Халілова Дениса Махмадулловича
  26. Черняд’єва Олега Павловича
  27. Шестакова Даніїла Андрійовича
  28. Чернікова Данила Романовича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 8-Б класу до 9-Б класу:

  1. Абдурахімова Асадбека Зохідовича
  2. Бабешка Дениса Віталійовича
  3. Бадагуровську Олену Сергіївну
  4. Батовську Євгенію Андріївну
  5. Бережного Владислава Володимировича
  6. Бєлова Леоніда Олексійовича
  7. Бондара Микиту Дмитровича
  8. Бондаренка Владислава Сергійовича
  9. Бражника Тараса Андрійовича
  10. Горленка Миколу Юрійовича
  11. Гурбанову Нармін Акіф кизи
  12. Журавльова Владислава Геннадійовича
  13. Заколодяжну Руслану Владиславівну
  14. Качанову Дар’ю Дмитрівну
  15. Кіценко Марину В’ячеславівну
  16. Коваленко Анну Сергіївну
  17. Курят Ганну Павлівну
  18. Максименка Олександра Сергійовича
  19. Панову Анастасію Ігорівну
  20. Ракосія Данилу Володимировича
  21. Розсоху Олену Юріївну
  22. Семенова Артема Сергійовича
  23. Султанзаде Туркану Шахін кизи
  24. Султанова Мірсултана Шахін огли
  25. Хейдаєтулах Масіул
  26. Чурілову Діану Юріївну
  27. Шаповалову Єлизавету Євгенівну
  28. Буй Хоанг Нам, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 10-А класу до 11-А класу:

  1. Башмакову Надію Євгеніївну
  2. Буй Тхуй Тієн
  3. Вервейко Анастасію Ігорівну
  4. Веріженка Олексія Владиславовича
  5. Воронцову Віолету Анатоліївну
  6. Гегедюш Ельвіру Олександрівну
  7. Ісмаїлову Аміну Ділмуродівну
  8. Козлова Євгенія Ігоровича
  9. Корнуха Михайла Дмитровича
  10. Котенко Поліну Михайлівну
  11. Лазаренко Ірину Олександрівну
  12. Нестеренка Михайла Юрійовиа
  13. Нікандрову Поліну Андріївну
  14. Новосел Дар’ю Миколаївну
  15. Паляничко Вікторію Олександрівну
  16. Реуцьку Аліну Ігорівну
  17. Руденка Павла Сергійовича
  18. Савіну Олену Вячеславівну
  19. Саранчу Марію Олегівну
  20. Серафимова Даніїла Ярославовича
  21. Скоробагача Артема Віталійовича
  22. Скоробогатих Ігоря Дмитровича
  23. Соколову Іллю Робертовича
  24. Трухачову Катерину Сергіївну
  25. Федака Івана Сергійовича
  26. Цапко Катерину Олександрівну
  27. Черкашина Рустама Володимировича
  28. Чуприну Діану Володимирівну
  29. Шаповалова Олега Івановича
  30. Шаталюка Богдана Олеговича

Голова педагогічної ради о.о. Тахтаулова

Секретар І.Г. Косиченко

Протокол № 5

засідання педагогічної ради Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128

Харківської міської ради Харківської області

від 09 червня 2017 року

Голова педагогічної ради Тахтаулова О.О.

Секретар Косиченко І.Г.

Присутні: 41

Відсутні: -

Порядок денний:

  1. Про переведення учнів 9-х класів до наступного класу.

(Доповідач Косиченко І.Г., заступник директора з НВР)

СЛУХАЛИ:

З першого питання: Косиченко І.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що на виконання ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації перевести учнів 9-х класів до наступного класу:

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Перевести до наступного класу таких учнів 9-х:

З 9-А класу до 10 класу:

  1. Алексеєва Владислава Олеговича
  2. Белітрову Марію Сергіївну
  3. Бондара Тараса Олександровича
  4. Білик Анжеліку Юріївну
  5. Бикову Анастасію Сергіївну
  6. Герасименко Анастасію Олександрівну
  7. Гламазду Назара Максимовича
  8. Глушко Анастасію Олексіївну
  9. Єрохіна Григорія Олексійовича
  10. Зубова Данилу Денисовича
  11. Ільюхіну Аліну Ярославівну
  12. Лалаяна Михайла Олександровича
  13. Малютіну Юлію Михайлівну
  14. Михайленка Олега Сергійовича
  15. Мухіна Андрія Ігоровича
  16. Парфьонову Діану Віталіївну
  17. Соколова Микиту Сергійовича
  18. Тарасову Ірину Андріївну
  19. Тіщенко Аліну Сергіївну
  20. Твердохліба Ігоря Віталійовича
  21. Шматок Юлію Олександрівну
  22. Ященка Олександра Миколайовича
  23. Шепеленко Владу Олександрівну
  24. У тому числі Даценко Ангеліну Олексіївну, яка навчалася за індивідуальною формою навчання і засвоїла навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

З 9-Б класу до 10 класу

  1. Алексєєву Даніель Владленівну
  2. Атанову Катерину Віталіївну
  3. Бабенко Валерію Романівну
  4. Берко Ніколь Бенуа
  5. Геращенка Артуру Олеговича
  6. Глотову Надію Сергіївну
  7. Горона Антона Тарасовича
  8. Замай Анжеліку Олександрівну
  9. Іліхметову Валерію Русланівну
  10. Кураша Бориса Андрійовича
  11. Леус Ангеліну Олександрівну
  12. Макушину Олександру Дмитрівну
  13. Мартиненка Віталія Вікторовича
  14. Мачихіну Марію Андріївну
  15. Морозову Софію Олегівну
  16. Назаренко Софію Василівну
  17. Новоселецьку Юлію Валентинівну
  18. Новрузову Хадідж Вюгар кизи
  19. Рзаєву Сабіну Ахліманівну
  20. Руденка Антону Олеговичу
  21. Соколова Артуру Ігоровича
  22. Степанова Артема Олеговича
  23. Толкачову Вероніку Олександрівну
  24. Холода Ігоря Андрійовича
  25. Шербетова Руслана Імрановича
  26. У тому числі Альошина Дениса Петровича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

Голова педагогічної ради О.О. Тахтаулова

Секретар І.Г. Косиченко

Протокол № 7

засідання педагогічної ради Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128

Харківської міської ради Харківської області

від 23 червня 2017 року

Голова педагогічної ради Тахтаулова О.О.

Секретар Косиченко І.Г.

Присутні: 42

Відсутні: -

Порядок денний

  1. Про випуск учнів 11-х класів.

(Доповідач Косиченко І.Г., заступник директора з НВР)

СЛУХАЛИ:

З першого питання: заступника директора з навчально-виховної роботи Косиченко І.Г., яка повідомила, що на виконання ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації випускаються зі школи учні 11-А класу.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Вважати випущеними з навчального закладу у 2017 році з 11-А класу – 31 учень.

2. Вручити атестати про повну загальну середню освіту таким учням навчального закладу 24 червня 2017 року:

11-А клас

1. Бардак Надію Анатоліївну

2. Бірюкова Богдана Олеговича

3. Бірюкову Анну Олександрівну

4. Винника Андрія Вадимовича

5. Гладкоскока Микиту Дмитровича

6. Глазка Олександра Олександровича

7. Гришина Владислава Валерійовича

8. Гунько Ірину Костянтинівну

9. Гунько Наталію Костянтинівну

10. Гурбанову Наргіз Насрединівну

11. Демиденко Анастасію Андріївну

12. Дьяконову Ірину Сергіївну

13. Квашу Альону Олександрівну

14. Косяка Дмитра Борисовича

15. Мартинову Вероніку Андріївну

16. Матвейчук Анну Володимирівну

17. Матвейчук Анастасію Володимирівну

18. Пиршеву Ірину Сергіївну

19. Різника Богдана Сергійовича

20. Романенка Миколу Ігоровича

21. Садирову Аліну Аркадіївну

22. Семенова Артема Олексійовича

23. Скоробагача Олега Віталійовича

24. Стативо Олександру Євгенівну

25. Струка Олександра Олександровича

26. Сухомлінову Олену Сергіївну

27. Трушкокова Артема Артемовича

28. Цапко Анастасію Олександрівну

29. Царьову Ганну Романівну

30. Ямпольську Валерію Іванівну

31. Резника Дмитра Олеговича, який навчався за індивідуальною формою навчання і засвоїв навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

3. Вручити атестати про повну загальну середню освіту з відзнакою таким учням навчального закладу 24 червня 2017 року:

11-А клас

1. Демиденко Анастасії Андріївні, яка нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

2. Матвейчук Анні Володимирівні, яка нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

3. Матвейчук Анастасії Володимирівні, яка нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

4. Скоробагачу Олегу Віталійовичу, який нагороджений золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

СЛУХАЛИ:

З другого питання: Косиченко І.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що відповідно до Положення про загальноосвітній навчальних заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2012 № 115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 21.02.2012 за № 271/20584, випускники навчального закладу, які досягли особових успіхів у вивченні одного чи декількох предметів на рівні 12 балів за підсумками 2016/2017 навчального року, можуть бути нагороджені похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Нагородити випускників 11-х класів, які досягли особових успіхів у вивченні одного чи декількох предметів на рівні 12 балів за підсумками 2016/2017 навчального року, похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»:

- Дьяконову Ірину Сергіївну, ученицю 11-А класу, за особливі досягнення у вивченні української мови, української літератури, економіки;

- Косяка Дмитра Борисовича, учня 11-А класу, за особливі досягнення з економіки, географії;

- Мартинову Вероніку Андріївну, ученицю 11-А класу, за особливі досягнення з фізичної культури;

- Пиршеву Ірину Сергіївну, ученицю 11-А класу, за особливі досягнення у вивченні економіки;

- Трушкокова Артема Артемовича, учня 11-А класу, за особливі досягнення з фізичної культури та вивчення предмету «Захист Вітчизни».

СЛУХАЛИ:

З третього питання: Косиченко І.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що відповідно до Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні» від 17 березня 2015 року № 306, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.03.2015 за 354/26799, випускники навчального закладу, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану, можуть бути нагороджені золотою медаллю.

ВИСТУПИЛИ:

Тулєнко І.В., класний керівник 11-А класу, яка повідомила про досягнення наступних учнів:

Демиденко Анастасія має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів, стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу», за період навчання у старшій школі досягла високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації має досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану.

Матвейчук Анна має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів, має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів, за період навчання у старшій школі досягла високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації має досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану.

Матвейчук Анастасія має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів, за період навчання у старшій школі досягла високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації має досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану.

Скоробагач Олег має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів, за період навчання у старшій школі досяг високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації має досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Нагородити золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»:

- Демиденко Анастасію Андріївну, випускницю 11-А класу, яка за період навчання у старшій школі досягла високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації має досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану;

- Матвейчук Анну Володимирівну, випускницю 11-А класу, яка за період навчання у старшій школі досягла високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації має досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану;

- Матвейчук Анастасію Володимирівну, випускницю 11-А класу, яка за період навчання у старшій школі досягла високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації має досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану;

- Скоробагача Олега Віталійовича, випускника 11-А класу, який за період навчання у старшій школі досяг високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації має досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану.

Голова педагогічної ради о.о. Тахтаулова

Секретар І.Г. Косиченко

Кiлькiсть переглядiв: 217