Про проект «Стоп булінг»

У актовій залі школи протягом дня 11.09.2018 року відбувалася демонстрація відеороліків "Зупиніть булінг!" для учнів 4-6 класів, "Медитація - крок до примирення" для учнів 7-9 класів, "Викресли булінг" та "Булінг. Шкільна травля" для учнів 10-11 класів та було здійснено обговорення відеосюжетів з обраної теми. Також учні взяли участь у анкетуванні, яке проводилось з метою виховання почуття толерантності у дітей, бути небайдужими до чужого горя; запобігання дитячому насиллю та виховання культури спілкування серед учнівської молоді. По завершенню інформаційно-профілактичного заходу психологічною службою закладу були роздані учням пам'ятки за тематикою "Стоп булінг". Для учнів 1-11 класів 12.09.2018 року класними керівниками були проведені інформаційні хвилини "1 спосіб покінчити з булінгом і знущанням в школах!". Шкільна бібліотека радо зустрічала відвідувачів протягом тижня тематичною виставкою "Stop-булінг". Учні 10-11 класів були учасниками круглого столу з теми "Проблема булінгу очима підлітка", а для учнів 1-3 класів практичний психолог школи провів практичне заняття "Управління гнівом".

/Files/photogallery/8467/viber image 1.jpg

/Files/photogallery/8467/viber image 10.jpg