Посилання на розділ "Наша бібліотека" офіційного сайту міського департаменту освіти за адресою:

НА ДОПОМОГУ КОРИСТУВАЧУ БІБЛІОТЕКИ

Посилання на группу у Telegram "Книжкова хвиля"

Правила поведінки у бібліотеці ХЗОШ №128:

В бібліотеці потрібно вести себе тихо, тому що розмови і шуршання заважає іншим читачам.

Книгу в бібліотеку необхідно повертати вчасно, книга видається на 12 днів.

• З книгами потрібно поводитися дуже обережно, щоб їх змогло прочитати якомога більше дітей.

• Книги, взяті в бібліотеці, не можна губити.

• Книги в бібліотеці потрібно ставити на те місце, де ти їх взяв, для того, щоб їх швидко могли знайти інші читачі.

Що потрібно знати про бібліотеку

• Щоб швидко підібрати літературу по темі дослідження, необхідно навчитися користуватися каталогом. Використання каталогу заощаджує час.

• Якщо заздалегідь відомі ім’я автора й назва твору, зверніться до алфавітного каталогу. Всі картки в ньому розставлені за абеткою по прізвищах авторів.

• Якщо вас цікавить певна тема, звертайтесь до систематичного каталогу. Тут картки розташовані відповідно до змісту за галузями знань.

• Уважно прочитайте інформацію про книгу. Випишіть ім’я авторів, назву. Рік і місце видання.

• Прочитайте короткі відомості на картці про зміст книги.

• Зверніть увагу на шифр, випишіть його. Це допоможе швидко знайти книгу в бібліотеці.

• Скористайтеся Бібліографічним покажчиком: він містить відомості не тільки про книги, які є в бібліотеці, але й інформацію про всі книги, видані за певний час даної тематики.

• Поцікавтеся систематичною картотекою газетних і журнальних статей. У газетах і журналах найбільш оперативно публікується інформація, останні розробки та концепції з досліджуваної теми.

До послуг наших читачів бібліотека має комп'ютер з виходом в Інтернет, принтер. Учні та педагоги можуть в Інтернети знайти інформацію, що їх цікавить, зберегти її на свої електронні носії, роздрукувати на принтері.

Використання Інтернету є безпечним, якщо виконуваити три основних правила:

Захистить свій комп'ютер

* Регулярно оновлюйте операційну систему.

* Використовуйте антивірусну програму.

* Створюйте резервні копії важливих файлів.

* Будьте обережні при завантаженні нових файлів.

Захистить себе в Інтернеті

* Будьте обережними, надаючи особисту інформацію.

* Думайте про те, з ким ви розмовляєте.

* Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними.

/Files/images/PC051842.JPG

Дотримуйтесь правил

* Ви маєте дотримуватися закону навіть в Інтернеті.

* При роботі в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.

Увага! Відкрився портал загальноукраїнського репозітарію цифрового навчального контенту

Сьогодні у ньому є підручники з усіх предметів. Ближчим часом ви побачите багато дидактичних, навчально-методичних матеріалів у різних цифрових форматах - тексти, відео, презентації, матеріали для інтерактивних дошок тощо. http://ua.lokando.com/start.php

Увага! Шкільна бібліотека інформує!

Електронний підручник на сайті Підручник.ua

Інструкція щодо користування сайту.

Електронний підручник на сайті Міністерства освіти і науки України.

Робота шкільної бібліотеки в умовах дистанційного навчання

Шкільні бібліотеки мають залишатися безпечним місцем і для учнів, і для бібліотекарів, і для вчителів, для всього шкільного колективу, і для матеріальних цінностей, що зберігає бібліотека.

В умовах карантину – організувати роботу так, щоб усунути ризики зараження для всіх.

Прикріплені файли (все матеріали - з Інтернету) допоможуть вам розробити правила користування бібліотекою в умовах карантину

Вкладення

1. Лист бібліотека сухомлинського.

2. Початок.

3. Правила.