Повернутися до звичайного режиму

Інформація про зовнішнє незалежне оцінювання

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) - це успішна реформа, яка дозволила зробити наше суспільство справедливішим, наблизила його до стандартів цивілізованих країн.
Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень проводиться для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України
Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра

61022, м.Харків, майдан Свободи, 6, оф. 463,

12.09.2017 т.(057)705 07 37, office@zno-kharkiv.org.ua

/Files/images/145/zno-2018-2019.jpg

До уваги учнів 11-х класів і їх батьків!

Міністерство освіти і науки визначило, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році відбуватиметься з 20 травня до 12 липня.Про це йдеться в наказі №931 від 22 серпня, повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

• До 30.04.2019

Розміщення запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників (роздруковуються самостійно)

3. Один навчальний предмет за вибором випускника з переліку:

історія України, математика, англійська (іспанська, німецька, французька) мова, біологія, географія, фізика, хімія

Випускники шкіл обов’язково складатимуть ЗНО з трьох предметів, результати якого зарахують як держану підсумкову атестацію. А саме з таких предметів:

4 предмети ЗНО – max

Окрім того, ЗНО з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) складатимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування зарахують як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Для реєстрації на ЗНО - 2019випускникам треба:

1. Визначитися із переліком предметів ЗНО, необхідних для вступу (Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році).

- копію документа, що посвідчує особу (паспорт);

- дві однакові фотокартки розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

Пробне ЗНО-2019

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

• ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

• Англійська мова
  • Пробне ЗНО проводиться в округах основного тестування. Учасник самостійно може обирати округ пробного ЗНО під час реєстрації.
  • *Пробне ЗНО з іноземних мов буде проведено в окремих округах

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватимез 8 до 31 січня2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти - сайті ХРЦОЯО - (http://zno-harkiv.org.ua) – розділ «Пробне ЗНО» - «Реєстрація»).

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти

До уваги учнів 11-х класів і їх батьків!

4 предмети ЗНО – max

Для реєстрації на ЗНО - 2019випускникам треба:

• *Пробне ЗНО з іноземних мов буде проведено в окремих округах

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 115%; text-align: left; }a:link { }До уваги учнів 11-х класів і їх батьків!

Міністерство освіти і науки визначило, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році відбуватиметься з 20 травня до 12 липня. Про це йдеться в наказі №931 від 22 серпня, повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

4 предмети ЗНО – max

Для реєстрації на ЗНО - 2019 випускникам треба:

/Files/images/zno/11.jpg

/Files/images/zno/12.jpg